Prezrite si ukážky z našich referencií

#01

Múr so schodiskom. Jedná sa o súčasť plánovanej reštaurácie. V múriku sú zabudované osadenia svietidiel na osvetlenie parkovacích miest. Po bokoch schodiska je tiež zabudované osadenie pre svietidlá na osvetlenie schodov. Dielo je zhotovené zo žuly z Dubnej Skaly. Dominantou je výnimočné schodisko so šírkou schodov 250cm. V diele je umiestnených niekoľko kameňov, ktoré sa nachádzali priamo na mieste zhotovenia. Keďže sú zaujímavé štruktúrou a farbou sú osadené na miestach kde budú dobre viditeľné.

#02

Stredoveká pivnica z Prahy. Pivnica zhotovená z debniacich tvárnic bola obložená krásnym masívnym červenkavým vápencom z lokálneho zdroja. V diele boli zakomponované oblúkové klenby. Jedna je súčasťou vchodu a dve ako výklenky. Súčasťou bolo aj oblúkové schodisko zhotovené v rámci rozmerových možností prostredia.

#03

Oporný múr oddeľujúci záhradu od terasy domu. Múr bol zhotovený z kombinácie žuly z Dubnej Skaly a zaujímavého tmavého vápenca z Vrícka. Kombinácia svetlej žuly a tmavého vápenca sa pekne dopĺňa. V opornom múre je zakomponované schodisko so šírkou 150cm a bočný nízky šikmý múrik.